EU-People Polska Sp. z o.o.

EU-PEOPLE poszukuje PROFESJONALNYCH OPERATOROW WOZKOW WIDLOWYCH BOCZNYCH do pracy w centrum logistycznym w ECHT.

Stanowisko:

OPERATOR WOZKOW BOCZNYCH

Miejsce pracy: Holandia, dolnośląskie, Wroclaw

Opis stanowiska:

START: od zaraz

Wymagania:

WYMAGAMY:
  • wazny certyfikat do obslugi wozka widlowego bocznego
  • komunikatywnej znajomosci jezyka angielskiego
*Mile widziane doswiadczenie w pracy na magazynie z podwojnym skladowaniem
*Mile widziany wlasny transport do pracy

Oferujemy:

OFERUJEMY:
  • Stawka laczna to € 12,61 brutto/godzine (+22 r.z. stawka 10,64 + dodatek wakacyjny 1,11 i urlopowy 0,86)
  • prace na zmiany
  • Tygodniowe wyplaty na konto bankowe, pierwsza juz po pierwszym przepracowanym tygodniu
  • Zakwaterowanie w Susteren (ok. 6 km do firmy) oraz ubezpieczenie zdrowotne bez ryzyka wlasnego
  • Mozliwosc wypozyczenia rowerow

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:czasowa
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:236565015
  • • Data aktualizacji:09-05-2024
  • • Data zamieszczenia:13-07-2018