GP People

GP People istnieje od 2002 roku i jest najstarszą agencją zatrudnienia w Toruniu (KRAZ nr 9274)
Każdego roku dzięki zaangażowaniu i wiedzy naszych rekruterów, zatrudnienie znajdują tysiące osób. Wielu pracodawców w całej Polsce wybrało GP People na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i odpowiedzialnymi pracodawcami.
Nasz klient to firma posiadająca 100% polskiego kapitału, działająca na rynku polskim i zagranicznym. Z małego rodzinnego przedsiębiorstwa zatrudniającego kilka osób przekształcił się fabrykę mebli z nowoczesnym parkiem maszynowym, będącym w czołówce polskich producentów mebli.
Obecnie do jej zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:
Specjalista ds. controllingu

nr referencyjny: SCT/06/2018
miejsce pracy: Twardogóra
region: dolnośląskie

Miejsce pracy: Polska, dolnośląskie, Twardogóra

Opis stanowiska:

√. samodzielność √. dofinansowanie dojazówdo do pracy √. dynamiczny rozwój
Nasz klient oferuje:
  • umowę o pracę i wynagrodzenie, którego wysokość zależy od Twoich kompetencji i doświadczenia (od 7 do 10 tysięcy zł brutto)
  • dofinansowanie do dojazdów
  • samodzielność i możliwość tworzenia standardów controllingowych
  • szansę na implementację własnych pomysłów i rozwiązań
  • atrakcyjne rabaty na produkty firmowe – meble o oryginalnym wzornictwie
  • unikalną, niekorporacyjną kulturę pracy

Wymagania:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będą:
  • współtworzenie systemu controllingu i budowa jego narzędzi
  • przygotowywanie rocznego budżetu oraz kontrola jego realizacji i analiza odchyleń
  • kalkulacja kosztów związanych z procesami produkcyjnymi
  • weryfikacja zapisów systemów księgowych oraz operacyjnych pod kątem uzyskania danych zarządczych
  • przygotowanie raportów operacyjnych oraz finansowych (okresowych, ad hoc)
  • dostarczanie wiarygodnej informacji zarządczej, służącej do podejmowania decyzji kierownictwu firmy
  • analizowanie rentowności według produktów, kanałów dystrybucji, klientów itp.
  • identyfikacja problemów finansowych i wypracowywanie sposobów ich rozwiązywania
  • analiza kluczowych wskaźników finansowych i rekomendacja dalszych działań
  • dostosowywanie planu kont do potrzeb rachunkowości zarządczej

Oferujemy:

Będziesz idealnym kandydatem, jeśli:
  • posiadasz dyplom ukończenia szkoły wyższej (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość)
  • masz co najmniej 3 lata doświadczenia w analizie danych finansowych lub controllingu
  • potrafisz tworzyć raporty finansowe, prognozy i budżety
  • dysponujesz praktyczną wiedzą z zakresu rachunkowości zarządczej
  • biegle posługujesz się arkuszem MS Excel oraz bazami danych MS Access
  • znasz zasady księgowości w praktyce
  • cechują Cię wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca w biurze
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Finanse, Księgowość, Bankowość
  • • Nr Ref.:281962001
  • • Data aktualizacji:09-05-2024
  • • Data zamieszczenia:13-07-2018