Can-Pack S.A.

CP Glass S.A w Krakowie Oddział Huta Szkła „Orzesze” jest producentem szerokiego asortymentu najwyższej jakości opakowań szklanych, stosowanych w przemyśle piwowarskim i monopolowym. Swoją silną pozycję rynkową zawdzięcza nowoczesnej technologii wytwarzania i produktom wysokiej jakości.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na produkcji do Huty Szkła w Orzeszu.
Nr. Ref. PP/ORZ/2018
Miejsce pracy: Orzesze, ul. Gliwicka 59 woj. śląskie

Stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Polska, śląskie, Orzesze

Opis stanowiska:

Chcesz pracować na produkcji, ale nie masz doświadczenia?
Lubisz pracę w ciągłym ruchu?
A może pracowałeś na produkcji i chciałbyś spróbować swoich sił w Hucie Szkła?
Nie zastanawiaj się dłużej. U nas wszystkiego Cię nauczymy.
Dołącz do załogi Huty Szkła w Orzeszu i zobacz jak wiele chcemy Ci zaoferować.

Wymagania:

Czego od Ciebie oczekujemy?
Najważniejsze dla nas jest Twoje zaangażowanie i chęć do pracy!
Ważne też żebyś mógł pracować w systemie czterobrygadowym.

Oferujemy:

Co oferujemy w zamian?
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) - po roku na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pełne przeszkolenie do pracy,
  • pracę pod opieką doświadczonego pracownika-mentora,
  • stały grafik pracy,
  • dofinansowanie do wczasów dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • kartę MultiSport,
  • prywatną opiekę medyczną LuxMed, dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • możliwość poszerzania wiedzy, ciągłego rozwoju zawodowego i awansu.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Produkcja
  • • Nr Ref.:273105004
  • • Data aktualizacji:09-05-2024
  • • Data zamieszczenia:12-07-2018