Link2europe Sp. z o.o. Agencja Rekrutacyjna

Link2europe Sp.z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników. Dla naszego belgijskiego klienta, który specjalizuję się w dostawach realizowanych na czas.
Poszukujemy pracownika na stanowisko:
Pracownik załadunku/rozładunku tirów, Belgia

Miejsce pracy: Belgia, dolnośląskie, Belgia

Opis stanowiska:

  • Rozładunek oraz załadunek ciężarówek za pomocą elektrycznych transpalet
  • Praca na magazynie o temp. 2˚C
  • Praca w godzinach 22:00 – 6:00

Wymagania:

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia na wózek widłowy mile widziane
  • j. angielski, holenderski lub francuski w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się
  • mile widziany własny samochód
  • rozwiązanie testu matematycznego

Oferujemy:

Oferujemy:
  • wynagrodzenie w wysokości: 12€brutto/h
  • dodatek nocny 12,5% do wynagrodzenia
  • bon żywnościowy 3,09€
  • pracę w wymiarze 38h tygodniowo
  • opiekę polskiego koordynatora
  • zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy:80€/tydzień
  • kontrakt belgijski
  • dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznych zarobków brutto
  • premia roczna w wysokości 8,33% rocznych zarobków brutto (pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca danego roku  do czerwca kolejnego)
  • pomoc w dopełnieniu formalności

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:praca fizyczna
  • • Forma zatrudnienia:kontrakt
  • • Branża:Logistyka, Transport
  • • Nr Ref.:281480001
  • • Data aktualizacji:09-05-2024
  • • Data zamieszczenia:06-07-2018