OTTO Work Force Recruitment

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Stanowisko:

Picker&packer na jednym z magazynów GXO Logistics

Miejsce pracy: Holandia, , Venray, Eindhoven, Roosendaal

Opis stanowiska:

GXO to międzynarodowa firma logistyczna, z którą współpracują znane przedsiębiorstwa. Od odzieży po produkty gospodarstwa domowego, od drukarek po produkty medyczne i od żywności po produkty dla dzieci wszystko to znajdziesz na magazynach GXO, rozcianych w całej Holandii.
Różne lokalizacje pracy do wyboru- Venlo/Sevenum, Venray, Eindhoven, Roosendaal, Oosterhout, Heerlen, Lelystad, Echt, Tilburg, Nieuwegein, Oss, Herten czy Roermond? Jest w czym wybierać!
Opis stanowiska: Twoje zadania będą obejmować kompletowanie, pakowanie, wysyłkę i obsługę zwrotów. To łatwa praca do której nie wymagamy doświadczenia - zapewniamy kompleksowe szkolenie i wsparcie! Warunki zatrudnienia: Praca na różne zmiany (w zależności od zapotrzebowania oraz lokalizacji
Atrakcyjna stawka godzinowa: 14. 43 EUR brutto (13. 32 EUR +8. 33% dodatek wakacyjny) oraz ewentualne bonusy płacowe za pracę wieczorem, na nocki lub w weekendy np. +100% za niedziele! Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich z gwarancją godzin Ubezpieczenie NNW i dostęp do opieki zdrowotnej Zakwaterowanie w dogodnych lokalizacjach Możliwość korzystania ze zorganizowanego transportu do pracy (rowerem/samochodem) lub zwrot części kosztów w przypadku dojazdów własnym autem

Wymagania:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego!
Dyspozycyjność na dłuższy okres min. pół roku

Oferujemy:

Darmowe owoce, kawa, herbata oraz dostęp do stołówki i automatów z przekąskami
Możliwość rozwoju kariery i awansu dla wydajnych pracowników
Wspierające i międzynarodowe środowisko pracy
Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
Telefoniczny helpdesk czynny całą dobę, 7 dni w tygodniu
Dostęp do kursów językowych, szkoleń online i innych projektów dla naszych pracowników WE TAKE CARE OF OUR PEOPLE!
Interesujące? Aplikuj teraz i dołącz do zespołu GXO, gdzie każdy dzień to nowe wyzwania i możliwości rozwoju! Rozpocznij swoją karierę w dynamicznej i międzynarodowej firmie logistycznej.

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:3573341318
  • • Data aktualizacji:08-05-2024
  • • Data zamieszczenia:23-04-2024