OTTO Work Force Recruitment

OTTO Work Force jest wiodącym dostawcą usług w dziedzinie pośrednictwa pracy na poziomie krajowym i międzynarodowym. Oferuje firmom usługi w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji i selekcji, outsourcingu pracowników a pracownikom pracę w Polsce, Niemczech i Holandii. Firma jest częścią międzynarodowego holdingu OTTO Work Force. Główna siedziba firmy w Polsce mieści się na Bielanach Wrocławskich. Oprócz oddziałów rekrutacyjnych we Wrocławiu, Opolu, Warszawie, Gdyni, Gliwicach, Poznaniu, Krakowie, Rzeszowie, Świebodzinie i Białymstoku, firmę reprezentują biura onsite.

Stanowisko:

DP World, produkty high-tech wyjazd po majówce

Miejsce pracy: Holandia, , Tilburg lub Maasvlakte

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracowników dla dostawcy usług logistycznych w branży IT - asortyment magazynu DP Worl to komputery i drobna elektronika. Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1) wystarczy, żeby dołaczyć do tego międzynarodowego zespołu!
Lokalizacja: Tilburg lub Maasvlakte Do Twoich obowiązków należeć będzie: skanowanie, etykietowanie, pakowanie produktów
ortowanie oraz układanie pudełek na paletach
rozładunek i załadunek kontenerów
rzenoszenie kartonów do 23kg
liczenie produktów
kontrola jakości

Wymagania:

Podstawowa znajomość języka angielskiego - A2
Czynne prawo jazdy (kat. B) będzie dodatkowym atutem
Elastyczność względem pracy w różnych działach

Oferujemy:

Atrakcyjna stawka godzinowa: od 13,27 EUR brutto +1.38% ATV +8.33% Dodatek wakacyjny = 14.56 EUR! 32-40 godzin pracy tygodniowo z możliwością wyrabiania płatnych nadgodzin! Zorganizowane zakwaterowanie oraz transport do/z miejsca pracy Ubezpieczenie i dostęp do opieki zdrowotnej Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy) Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich Telefoniczny helpdesk czynna całą dobę, 7 dni w tygodniu Możliwość rozwoju w strukturach OTTO lub przejścia na bezpośrednią umowę z DP World Dostęp do kursów językowych, szkoleń online i innych projektów

Pozostałe informacje:

  • • Rodzaj pracy:inne
  • • Forma zatrudnienia:pełny etat
  • • Branża:Inne
  • • Nr Ref.:3570141286
  • • Data aktualizacji:01-05-2024
  • • Data zamieszczenia:03-04-2024